• Tõlketeenused

  Kvaliteetsed tõlked igasse keelde, alates väikedokumentidest kuni peenete arvutiprogrammideni!

 • Hinnapäring

  Täpseima hinnapakkumise koos tähtajaga edastame teile hiljemalt 24 tunni jooksul e-posti või telefoni teel.

 • Tule tõlkijaks

  Kandideerimiseks saatke meile oma CV ja tutvuge kodulehel olevate juhenditega.

 • Kontakt

  Võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel. Samuti kutsume me teid külastama oma kontorit.

Ettevõttest

2002. aastal Tartus asutatud ja Eesti kapitalil põhinev OÜ Lõuna-Eesti Tõlkekeskus on nüüdseks üks kauem tegutsenud tõlkefirmasid Eestis.

Pikaajalise tegutsemise jooksul oleme omandanud palju tõlketööks hädavajalikke väärtuslikke kogemusi, mis annavad meile kindlustunde ning teabe ja praktiliste oskuste pagasi, et nüüd ja edaspidi pakkuda klientidele kõrgetasemelisi tõlketeenuseid.

Meie poolt tõlgitavate keelte spekter on lai, hõlmates lisaks Euroopa keeltele ka maakera teistes piirkondades enimlevinud keeli, näiteks araabia, hiina, jaapani ja korea keel. Meie tellijate ja koostööpartnerite seas on kliente kõigilt mandritelt.

Meie eesmärgiks on läheneda igale kliendile ja tema vajadustele individuaalselt, tagamaks parim lõpptulemus iga konkreetse tellimuse puhul. Pakume kirjalikku ja suulist tõlketeenust, mida teostavad vajalikku erialaharidust ja pikaajalist tõlkepraktikat omavad spetsialistid.

OÜ Lõuna-Eesti Tõlkekeskus on alates 2007. aastast Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Aastatel 2007 – 2011 on maailma juhtiva krediidiinformatsiooni kontserni Experian tütarettevõte Krediidiinfo AS andnud OÜ Lõuna-Eesti Tõlkekeskusele reitingu AA – väga hea, tunnustades nii meie ärikindluse stabiilsust ja usaldusväärsust.

2011. aastast oleme Eesti Terminoloogia Ühingu liige, kus saame osaleda kaasaegse eestikeelse erialase terminoloogiabaasi täiustamisel ja uute vajadustega kohandamisel, olles seeläbi kõige vahetumalt kursis terminoloogiaalaste muutustega eesti keeles.

Uudised

Tunnustatud tõlkeabiprogramm Trados SDL on meie igapäevaks töövahendiks.

Alates aastast 2006 omame Eesti Eduka Ettevõtte kõrget ja usaldusväärset AA reitingut.

Alates aastast 2005 oleme Eesti Kaubandus-ja Tööstuskoja liikmed.

Viimased uudised meie tegevustest leiate Lõuna-Eesti Tõlkekeskuse Facebooki kontolt.